Pielgrzymka do Lourdes, Andory i Hiszpanii z wypoczynkiem na Costa Brava

TERMIN:
od 2019-06-20
do 2019-06-29
CENA:
1980zł + 480euro

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pielgrzymki do Lourdes ,Andory i Hiszpanii z wypoczynkiem na Costa Brava.
Termin: 20-29.06.2019
Cena: 1980 zł + 480 euro
Zapraszamy !

OPIS

Pielgrzymka do Lourdes, Andory i Hiszpanii z wypoczynkiem na Costa Brava!

Kontakt:
Biuro Podróży Beskidvision
ul. Kopernika 2
34-300 Żywiec

biuro@beskidvision.com.pl, tel. + 48 516 527 820 , +48 661 915 721

PROGRAM

1. Dzień 20.06
Zbiórka na lotnisku  w Krakowie. Przelot  do Lourdes, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja.  Udział w precesji. Nocleg.

2. Dzień 21.06
Śniadanie. Zwiedzanie  LOURDES  – miasta w południowo-zachodniej Francji u podnóża Pirenejów, które stanowi jeden z największych na świecie ośrodków kultu maryjnego oraz cel licznych pielgrzymek z całej Europy. To właśnie tutaj 11 lutego 1858 roku w pobliżu słynnej Groty Massabielle 14 letniej Bernadecie Soubirous objawiła się Matka Boża, przedstawiając się jej w miejscowym dialekcie: „Que soy era Immaculada councepciou” (Jestem Niepokalane Poczęcie).  Zwiedzanie miejsc związanych z życiem Bernadetty Soubirous. Droga Krzyżowa. Udział w nabożeństwie wieczornym i procesji ze świecami. Kolacja i nocleg. Przyjazd do hotelu, kolacja. Nocleg.

 3. Dzień 22.06
Po śniadaniu., wyjazd do LA SALETTEmalowniczej górskiej wioski w południowo-wschodniej Francji, położonej na wysokości 1800 metrów n.p.m. pośród francuskich Alp. Tym co przyciąga tu licznych turystów i pielgrzymów z całego świata jest Sanktuarium Maryjne La Salette, którego historia związana jest z dwójką małych pastuszków (15 letniej Melanii Calvat i 11 letniego Maksymina Girauda) którym 19 września 1846 roku na miejscowej górze ukazała się Matka Boska. Zwiedzanie muzeum, projekcja filmu, procesja. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg w Klasztorze.

 4. Dzień 23.06
Śniadanie, następnie przejazd do ANDORRY –  jednego z najmniejszych, wyjątkowego europejskiego państwa, które zachęca wspaniałymi widokami, malowniczymi trasami górskimi i ciekawymi zabytkami. Zwiedzanie stolicy Andorra Vella – znajdującej się wysoko w górach (ponad 1000 m n.p.m.) w pobliżu ujścia rzeki Valila del Norte. Jest to najwyżej położona stolica Europy.  Andora jest nazywana rajem podatkowym i dzięki niskim podatkom towary kupimy tam za znacznie niższą cenę niż w sąsiedniej Hiszpanii. Możliwość zrobienia zakupów. Zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja i nocleg.

5. Dzień 24.06
Po śniadaniu przejazd do MONTSSERAT postrzępiona góra”, masyw przypominający swoim wyglądem piłę z zębami. Miejsce to, chociaż oddalone zaledwie o czterdzieści kilometrów od Barcelony, drastycznie kontrastuje z pobliską żywą, energiczną, hałaśliwą metropolią –  jest spokojne, relaksujące, melancholijne, magiczne. Tu znajduje się benedyktyński klasztor i statua Czarnej Madonny z Montserrat (Virgen de Montserrat), która, jak się powszechnie uważa, dokonała licznych cudów. Zwiedzanie kompleksu klasztornego, czas wolny, przejazd na Costa Brava, zakwaterowanie w hotelu z basenem, usypywanym w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, obiadokolacja i nocleg.

6.Dzień 25.06
Po śniadaniu przejazd do Barcelonymiejsca urzekającego atmosferą, magicznymi zaułkami oraz baśniową architekturą Gaudiego. Miasto położone jest na niewysokich wzgórzach, które łagodnie obniżają się ku wybrzeżu Morza Śródziemnego. Wspaniała architektura, unikalny styl, ciekawe zabytki i cudowna atmosfera pełna życia sprawia, że miasto warto odwiedzić o każdej porze roku. Zwiedzanie m.in.: Katedry Sagrada Familia, deptaku Ramlas, Park Guell i inne dzieła Antonio Gaudiego, pomnik Krzysztofa Kolumba. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

7. Dzień: 26.06
Po śniadaniu czas na odpoczynek i korzystanie z infrastruktury  hotelu  oraz opcji fakultatywnych. Obiadokolacja. Nocleg.

8. Dzień: 27.06
Śniadanie. Czas wolny. Możliwość skorzystania z infrastruktury  hotelu  oraz wycieczek fakultatywnych. Obiadokolacja i nocleg.

9. Dzień 28.06
Po śniadaniu możliwość korzystania z infrastruktury hotelu oraz wycieczek fakultatywnych. Obiadokolacja. Nocleg.

10. Dzień 29.06
Śniadanie. Transfer do Barcelony na lotnisko. Przelot do kraju. Zakończenie pielgrzymki.

Pakiet wycieczek fakultatywnych:

 • Rejs statkiem z Lloret de Mar do Tossa de Mar (możliwość zejścia pod pokład i obserwacji przez przeźroczyste dno barwnego życia pomorskiego). Tossa de Mar to urokliwy kurort na Costa Brava. W przeszłości miejsce spotkań artystów z całego świata, które malarz Marc Chagall nazywał błękitnym rajem – el paraíso azul.Tossa de Mar zauroczyła też amerykańską aktorkę Avę Gardner podczas kręcenia filmu Pandora i latający holender”, której posąg zdobi jeden z punktów widokowych w miasteczku. Imponujące mury zamku strzegą najstarszej i najbardziej urokliwej części Tossa de Mar. Jej śródziemnomorski klimat i letnie temperatury przekraczające w lecie 30ºC łatwo złagodzić decydując się na wizytę w jednej z pięknych zatoczek ją otaczających. Tossa de Mar roztacza niespotykany urok, to miejsce, w którym możecie liczyć na słońce, obłędne plaże i dużo relaksu- 40 euro
 • Wycieczka do Blanes jednego z najpopularniejszych kurortów hiszpańskiego wybrzeża Costa Brava. Szeroka piaszczysta plaża, nadmorska promenada, szeregi hoteli i apartamentowców leżą u stóp góry, na której majestatycznie stoją ruiny zamku Sant Joan i pochodząca z XVI wieku wieża widokowa. Znajduje się tu również MariMurtra – jeden z najpiękniej położonych ogrodów botanicznych na świecie. Alejki wytyczone wśród roślinności w wielu miejscach prowadzą na krańce klifów. A z nich roztaczają się bajeczne widoki na malownicze zatoczki i postrzępione wybrzeże Costa Brava-23 euro
 • Wycieczka do Muzeum Salvadora Dali w Figures – Figueres zlokalizowane jest około 140 km od Barcelony. Znajduje się tam fantastyczne, surrealistyczne Muzeum Salvadora Dali. Autor, któremu w całości jest ono poświęcone, był znanym malarzem surrealistycznym urodzonym w Figueres w 1904 roku. Muzeum zostało zbudowane na gruzach dawnego teatrui przekształcone w obecną formę – dziwaczną lecz niesamowitą mieszankę dziwnych i wspaniałych dzieł i kreacji umysłu Salwadora Dali. Muzeum Salvadora Dalí to drugie najchętniej odwiedzane muzeum w Hiszpanii, tuż za Prado-40 euro

Organizatorem wyjazdu jest
Biuro Pozdróży  Awertour Sp. z o.o.  z Bielska Białej

ŚWIADCZENIA

Cena pielgrzymki obejmuje:

 • Przelot samolotem w obie strony liniami Wizzair lub Ryanair (mały bagaż podręczny i bagaż główny 20 kg),
 • 9 noclegów w pokojach dwu- i trzyosobowych w hotelach*** i ****, w La Salette nocleg w Klasztorze,
 • Wyżywienie w postaci śniadań (10) i kolacji (10),
 • w hotelu podczas wypoczynku woda i wino do obiadokolacji
 • Przejazdy klimatyzowanym autokarem,
 • Opieka pilota oraz opieka duszpasterska,
 • Opłaty lotniskowe i dopłaty do paliwa,
 • Ubezpieczenie kosztów leczenia i assistance (KLiA) do kwoty 20.000 EUR,
 • Ubezpieczenie NNW do kwoty 4.000 EUR,
 • Ubezpieczenie BP (bagażu) do kwoty 400 EUR.

Cena pielgrzymki nie obejmuje:

 • Napojów do kolacji,
 • Biletów wstępu ok. 90 EUR,
 • Zestaw audio guide – 40 PLN,
 • Zwyczajowych napiwków.

Wpłaty na pielgrzymkę:

 • Do uzgodnienia z organizatorem.

UMOWA I DANE DO PRZELEWU

Umowa zgłoszenie dostępna po kontakcie telefonicznym .

Biuro Pielgrzynkowe  TBP- BeskidVision Sp. Jawna Sylwia Rusin i Iwetta Kaczmarczyk
34-300 Żywiec, Kopernika 2
NIP: 553 253 29 35, REGON: 366485465

NR KONT W BANKU BZWBK:
Polskie złotówki: 72 1090 2011 0000 0001 3416 2028
Euro: 92 1090 2011 0000 0001 3416 2056
Dolary: 66 1090 2011 0000 0001 3416 2039
Kod SWIFT: WBK PP LPP

KONTAKT: kom. /+48/ 516 527 820; 661 915 721
biuro@beskidvision.com.pl

«